När jag startade bloggen hemomkringvandring 2019 hade jag inte riktigt föreställt mig att jag skulle skriva så många inlägg, och dokumentera så många roliga och vackra äventyr. Nu finns det 667 tips här som jag skrivit under åren 2019 till 2024.

Vandringstips.se

Eftersom jag stött på lite tekniska problem för att sidan vuxit så mycket, har jag skaffat en ny webbplats: Vandringstips.se. Här hittar du mina tips från 2025 (just nu håller jag på att flytta över dessa inlägg) och förhoppningsvis även nya äventyr många år framåt.

Isiga vindar från havet - och här står jag med min renfäll
Isiga vindar från havet – och här står jag med min renfäll

Vill du få tips till din mejlbox?

ANMÄL DIG FÖR ATT FÅ ÅRSTIDSANPASSADE TIPS FÖR DIN VANDRING ELLER UTFLYKT! DESSUTOM ALLMÄN INSPIRATION FÖR DITT FRILUFTSLIV.

Jag spammar inte! Utskicken kommer
1-2 gånger per månad.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.